Aktualności

Opolska Marka Przedsiębiorstwo dla regionu

Opolska Marka


19.04.2018

Elemont nr 1 w kategorii: CSR - przedsiębiorstwo dla regionu, duże i średnie przedsiębiorstwa


18.04.2018 w Filharmonii Opolskiej odbyła się uroczysta gala podczas, której przedstawiciele firmy Elemont (Justyna Bagińska, Paweł Bargieł) odebrali wyróżnienie przyznane w konkursie Opolska Marka w kategorii CSR- Przedsiębiorstwo dla regionu. Jest to dla nas szczególnie ważne ponieważ zaakcentowane zostały działania firmy takie jak dbanie o dobre relacje klientami, ale również z pracownikami, dostawcami i nasze zaangażowanie w działalność społecznościami lokalnych. Konkursu Opolska Marka został zorganizowany już po raz 15 przez Zarząd Województwa Opolskiego.Najlepsze podmioty gospodarcze wybrała kapituła składająca się z przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego, izb gospodarczych i rzemieślniczych, naukowców, Okręgowej Inspekcji Pracy w Opolu czy stowarzyszeń zajmujących się pomocą w międzynarodowej wymianie gospodarczej.

czytaj więcej

Targi Pracy na Politechnice Opolskiej


28.03.2018

Rekrutujemy Młodych Inżynierów


czytaj więcej

1 Miejsce na liście firm Diamenty forbesa 2018


29.01.2018

Elemont wśród liderów polskiej przedsiębiorczości!


25 stycznia 2018 r. został opublikowany ranking miesięcznika Forbes, ranking firm najszybciej zwiększających swoją wartość. 1 miejsce wśród firm w woj. opolskim zajęła spółka Elemont Sp. z o.o.

czytaj więcej

Srebrny Laur Umiejętności i Kompetencji w kategorii Polskie przedsiębiorstwo


17.01.2018

Opolska Izba Gospodarcza już po raz 27 przyznała śląsko-opolskie wawrzyny za wybitne osiągnięcia i działalność samorządowców, przedsiębiorców, a także osób zasłużonych dla regionu.


Celem tego przedsięwzięcia jest promocja ludzi i firm, którzy poprzez swoją działalność wspierają procesy zmian w naszym regionie i kraju oraz przyczyniają się do tworzenia pozytywnego wizerunki Polski w świecie. Dla nas jest to szczególne wyróżnienie ponieważ doceniona została nie tylko nasza działalność biznesowa, ale również zauważone zostały wieloletnie działania wspierające rozwój lokalnej społeczności. Uroczysta Gala miała miejsce 12.01.2018 w opolskim „OKRĄGLAKU”

czytaj więcej
II miejsce w rankingu najszybciej rozwijających się firm

Gazele Biznesu 2017 – ELEMONT na miejscu 2 w Opolskim!


02.01.2018

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż nasza firma została wyróżniona nagrodą Gazela Biznesu 2017, przyznawaną przez dziennik ekonomiczny „Puls Biznesu”. W województwie opolskim zajęliśmy drugie miejsce.


Nagroda przyznawana jest małym i średnim przedsiębiorstwom, które charakteryzują się wyjątkowo dynamicznym rozwojem. Głównym kryterium, jakie należy spełnić, by otrzymać tytuł „Gazeli Biznesu”, to osiągnięcie stałego wzrostu obrotów i odnotowywanie zysków na przełomie 3 kolejnych lat.

czytaj więcej

SZLACHETNA PACZKA od ELEMONT


11.12.2017

SZLACHETNA PACZKA to ogólnopolska akcja świątecznej pomocy – realizowana od 2001 roku przez Stowarzyszenie WIOSNA. Jej głównym założeniem jest pomoc konkretnym osobom i rodzinom, tak by przed świętami otrzymały dokładnie to, czego potrzebują. Hasłem tegorocznej edycji jest „Lubię ludzi”


Elemont również zaangażował się w akcję świąteczną . Zarząd wspólnie z pracownikami wsparł młodego chłopaka, który tuż przed świętami został sam. W przygotowanych paczkach oprócz podstawowych produktów spożywczych i środków czystości, nasz Obdarowany znalazł m.in. podręczniki o fotografii, która jest jego ogromną pasją. Firma ufundowała również opał na ogrzanie domu zimą.

czytaj więcej

Mikołajki z energią


08.12.2017

"Elektryczniak" otrzymał od ELEMONT nowy sprzęt. Wydarzenie objęła patronatem tegoroczna Miss Polski Kamila Świerc oraz Natalia Roczniak, Miss Polski Widzów Polsatu.


To już stało się tradycją, że w święta przywozimy nowy sprzęt do laboratoriów technikum. Jest to cześć naszego wsparcia dla opolskich szkół i uczelni w zakresie kierunków technicznych. W Zespole Szkół Elektrycznych w Opolu jesteśmy patronem kierunków elektrycznych. W tym roku naszą akcję dodatkowo wspomogły Kamila Świerc- Miss Polski 2017 oraz Natalia Roczniak- Miss Polski Widzów Polsatu, za co jesteśmy im ogromnie wdzięczni.

czytaj więcej

Nowy kontrakt: YAGI POLAND FACTORY sp. z o.o. w Żarowie


23.11.2017

YAGI POLAND FACTORY Sp. z o. o. to japońska firma zajmująca się produkcją części i akcesoriów do pojazdów mechanicznych i ich silników.


Podpisaliśmy umowę z TAKENAKA EUROPE GmbH na rozbudowę i przebudowę fabryki YAGI POLAND FACTORY sp. z o.o. w Żarowie

czytaj więcej

Nowa realizacja w Środzie Śląskiej


30.10.2017

Rozbudowa zakładu produkcyjnego BASF - Kopernik Projekt


Firma ELEMONT zawarła kontrakt z W.P.I.P. Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Poznaniu na wykonanie prac dla Inwestycji BASF Kopernik Projekt w Środzie Śląskiej.

czytaj więcej

Nowy kontrakt: rozpoczęcie realizacji CTP


18.10.2017

Wykonanie komplesu produkcyjnego dla CTP


W dniu 03.10.2017 r. podpisaliśmy umowę z CTP INVEST Poland Sp. z o.o. na wykonanie instalacji elektrycznych i LAN w ramach budowania hali produkcyjno-magazynowej wraz z zapleczem socjalno-biurowym CTP.

czytaj więcej