O nas

Kim jesteśmy?

Nasza firma świadczy usługi w zakresie doradztwa technicznego, projektowania, kompleksowego wykonawstwa instalacji elektrycznych, teletechnicznych, systemów automatyki i sterowania oraz serwisu. Firma zarządza również projektami w zakresie realizacji zadań wielobranżowych.

Specjalizujemy się w obsłudze dużych inwestycji w energetyce, przemyśle, obiektach użyteczności publicznej oraz obiektach sportowych. Wykonujemy również prace modernizacyjne, remontowe i konserwacyjne, a także obsługę eksploatacyjną i serwisową instalacji elektrycznych, AKPiA i teletechnicznych.

Spośród najlepszych w branży wyróżniają nas entuzjazm i energia w działaniu. Każde powierzone nam zadanie traktujemy jak wyzwanie, któremu staramy się sprostać, a wyznacznikami osiągnięcia tego celu są dla nas wysoka jakość usług, terminowość oraz przede wszystkim pełna satysfakcja klienta.

Nasza polityka jakości

Doświadczenie

Pełni energii i entuzjazmu od 1990 roku systematycznie rozwijamy katalog świadczonych usług oraz potencjał kadrowy i techniczny. Udało nam się zdobyć przy tym szerokie doświadczenie, ugruntowaną pozycję na rynku, a także zbudować trwałe oraz długofalowe relacje z klientami i dostawcami.

W styczniu 2015 roku otworzyliśmy we Wrocławiu oddział zamiejscowy, gdzie obecnie zlokalizowane jest nasze Biuro Projektowe oraz Dział AKPiA.

Naszą kadrę i proces zarządzania firmą wspieramy zintegrowanym oprogramowaniem klasy ERP (Enterprise Resource Planning) i technologią 3D. Zawsze stawiamy na najlepsze rozwiązania technologiczne.

Dzięki ogromnemu know-how i eksperckiej wiedzy z wielu gałęzi przemysłu nasi inżynierowie zaprojektują, a także wdrożą innowacyjne rozwiązania również z zakresu automatyki oraz sterowania. Naszą siłę i przewagę nad konkurencją budujemy na profesjonalizmie, kwalifikacjach i doświadczeniu kadry kierowniczej oraz wspólnie wyznawanych wartościach - uczciwości, szacunku i pracy zespołowej.

Nagrody

Budujemy relacje w oparciu o przekonanie, że nasz sukces to jednocześnie sukces naszych klientów, pracowników, społeczności lokalnej i dostawców. Dlatego czujemy pełną odpowiedzialność za wpływ naszych działań na otaczającą rzeczywistość. W roku 2018 uzyskaliśmy 3 szczególne dla nas wyróżnienia, ponieważ podstawą do ich przyznania jest dobra kondycja finansowa firmy i dobre relacje biznesowe.

DIAMENTY FORBESA to ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość jednocześnie dbając o wysoką wiarygodność płatniczą i brak negatywnych zdarzeń prawnych.

GAZELE BIZNESU, tytuł przyznawany przez Puls Biznesu to znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm.

Srebrny Laur Umiejętności i Kompetencji w kategorii Polskie Przedsiębiorstwo przyznawany przez Opolską Izbę Gospodarczą, podkreśla te cechy firmy, na które nasi Klienci kładą szczególny nacisk. Ekspercka wiedza, doświadczenie, nacisk na stały rozwój są ważnym elementem naszego sukcesu.

Ochrona środowiska

Wierzymy, że lepiej funkcjonujący biznes to lepiej funkcjonująca rzeczywistość wokół nas. Z tego też względu w marcu 2014 roku podjęliśmy strategiczną decyzję o wdrożeniu Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP wg norm ISO 9001, ISO 14001 oraz OHSAS 18001.

Ponadto wspieramy naszych klientów w podejmowaniu wyzwań dla sektora energetycznego nakierowanych na zmniejszenie wpływu sektora na środowisko naturalne, zapewnienie jak najniższych kosztów wytworzenia i dostarczenia energii do odbiorcy oraz zwiększenia wydajności sieci.

Zaufali nam

3M Poland Sp. z o.o. PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. Takeda Polska Sp. z o.o.

TAURON Polska Energia S.A. Procter and Gamble DS Polska Sp. z o.o. GE Power Sp. z o.o.

EDF Polska S.A. Zott Polska Sp. z o.o. AKSYSPolska Sp. z o.o. Kronospan OSB Sp. z o.o.

Polimex-Mostostal S.A. BASF Polska Sp.z o.o. Mostostal Warszawa S.A. Uniwersytet Opolski

PCC Rokita S.A. Lincoln Electric Bester Sp. z o.o. Energetyka Cieplna Opolszczyzny S.A.