Kariera

Kierownik Robót Elektrycznych (dolnośląskie)

04.10.2017

Opis stanowiska

  • Nadzór nad powierzonym kontraktem w zakresie:
    • realizacji założonego budżetu, terminowości i jakości prac
    • utrzymywanie bieżącego kontaktu z wyznaczonymi służbami inwestora oraz nadzoru autorskiego
    • sporządzanie i przechowywanie dokumentów budowy
    • kierowania pracami na etapie przygotowania, realizacji, uruchamiania i odbioru inwestycji
    • zamówień materiałów (poprzez współpracę z działem zamówień)
    • kontraktacji podwykonawców (poprzez współpracę z działem zamówień)
    • montażu instalacji elektrycznych przemysłowych
    • podległych pracowników
    • koordynacja prac brygad montażowych oraz podwykonawców
  • nadzór nad rozruchami i pomiarami instalacji
  • nadzór nad wykonywaniem dokumentacji powykonawczej
  • nadzór nad procedurami BHP i ISO w powierzonym zakresie
  • współpraca z przełożonymi na wszystkich etapach realizacji kontraktu

Wymagania

  • Wykształcenie Wyższe- kierunkowe (elektryka, elektrotechnika lub pokrewne)
  • Doświadczenie:
    • min. 5 lat doświadczenia w kierowaniu robotami elektrycznymi
    • o min 5 lat doświadczenia w realizacji projektów w przemyśle i energetyce tj. budowa fabryk, zakładów produkcyjnych, stacji transformatorowych typu PZ/GPZ, instalacji elektroenergetycznych w elektrowniach i elektrociepłowniach, instalacji SN
  • znajomość prawa budowlanego
  • wiedza techniczna z zakresu instalacji elektro- energetycznych, zarządzania zasobami ludzkimi, rozwiązywania problemów, koordynowania i planowania działań -KONIECZNA
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych
  • uprawnienia SEP E i D
  • gotowość do pracy w delegacji na terenie Polski

Oferujemy

  • pracę w kreatywnym i dynamicznym zespole
  • umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • interesujące wyzwania zawodowe w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • niezbędne narzędzia pracy