Kariera

Specjalista ds. Ofertowania (OPOLSKIE, dolnośląskie)

20.12.2017

Opis stanowiska

  • Kompleksowe przygotowania przydzielonej oferty handlowej
  • Przygotowanie kompleksowych wycen projektów
  • Dbanie o konkurencyjność szacowanych kosztów
  • Współpraca z zespołem projektowym w celu zastosowania optymalnych rozwiązań
  • Udział w spotkaniach technicznych z klientami
  • Utrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami firmy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne związane z branżą elektryczną
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min.2 lata
  • Umiejętność dobrej organizacji czasu pracy
  • Znajomość zasad obowiązujących w przetargach niepublicznych i publicznych
  • Umiejętność czytania specyfikacji i dokumentacji technicznych klienta
  • Znajomość oprogramowania AutoCAD i Norma
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie i entuzjazm do pracy
  • Zdolność do podejmowania inicjatyw

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznej firmie, posiadającej ugruntowaną pozycję rynkową
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Pracę pełną wyzwań i możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia