Kariera

Kierownik ds. Klientów Kluczowych

13.05.2019

Opis stanowiska

  • realizacja wyznaczonych celów sprzedaży
  • pozyskiwanie nowych Klientów oraz praca z dotychczasowymi Klientami firmy
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji handlowych
  • zarządzanie i nadzór nad procesem ofertowania w ramach prowadzonych przetargów
  • udział w negocjacjach cenowo - technicznych
  • dokumentowanie działań handlowych zgodnie z obowiązującymi zasadami w Spółce
  • analiza rynku i monitorowanie konkurencji

Oczekiwania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży B2B
  • znajomość zagadnień związanych z rynkiem inwestycyjnym, znajomość rynku budownictwa przemysłowego i/lub energetycznego
  • zaawansowane umiejętności negocjacyjne
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym – mile widziana
  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność
  • dyspozycyjność i mobilność (praca na terenie Polski)
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • współpracę na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwości rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy
  • prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie grupowe
  • dużą samodzielność w działaniu
  • niezbędne narzędzia pracy