Kariera

Młodszy Inżynier do QR kodów

13.05.2019

Opis stanowiska

  • obsługa oprogramowania do zarządzania gospodarką kablową na obiekcie (wprowadzanie danych, zarządzanie użytkownikami),
  • raportowanie w zakresie funkcjonalności oprogramowania,
  • proponowanie poprawek,
  • pomoc przy nadzorze pracowników (elektromonterów) i kierowaniu pracami elektrycznymi na obiekcie (do dyspozycji i pod nadzorem kierownika robót)

Oczekiwania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (m.in. automatyka, mechanika, elektryka),
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • dyspozycyjność (praca na obiekcie),
  • znajomość zasad pracy na budowie,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • umiejętność obsługi urządzeń i aplikacji HMI
  • znajomość Excela na poziomie średniozaawansowanym
  • Mile widziane:
    • doświadczenie w pracy na obiektach przemysłowych,
    • znajomość oprogramowania narzędziowego do projektowania (Auto CAD, EPLAN itp.)
    • znajomość języka angielskiego (poziom B1)

Oferujemy

  • możliwość rozwoju w strukturach Działu AKPiA (budowę swojej ścieżki zawodowej w jednym z obszarów: Projektant , Programista, Obiektowiec)
  • zatrudnienie w oparciu umowę o pracę (pełen etat)
  • prywatną opiekę medyczną i możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego