Kariera

Referent ds. Ofertowania – branża elektryczna (Opole lub Wrocław)

19.06.2019

Opis stanowiska

  • wspomaganie procesu ofertowania i pozyskiwania zleceń
  • analiza specyfikacji, wymagań i dokumentacji technicznych
  • wsparcie w przygotowaniu wycen projektów
  • analiza ofert od poddostawców
  • współpraca z zespołem projektowym
  • utrzymywanie relacji z partnerami firmy

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe elektryczne, elektroniczne, mechaniczno-energetyczne (wyższe lub średnie) lub w trakcie ostatnich lat nauki
  • podstawowa znajomość programu AutoCAD
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • znajomość programu Excel
  • rzetelność, sumienność i chęć do rozwoju
  • Dodatkowymi atutami będą:
    • doświadczenie na analogicznym stanowisku
    • znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • opiekę mentora
  • możliwość rozwoju oraz zdobywania wiedzy w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie grupowe
  • przyjazną atmosferę pracy