Kariera

Specjalista ds. Ofertowania – branża elektryczna lub teletechniczna (Wrocław lub Opole)

19.06.2019

Opis stanowiska

  • kompleksowe opracowanie przydzielonej oferty techniczno-handlowej w zakresie instalacji elektrycznych
  • dbanie o konkurencyjność szacowanych kosztów
  • analiza specyfikacji, wymagań i dokumentacji technicznych
  • współpraca z zespołem projektowym w celu zastosowania optymalnych rozwiązań
  • aktywny udział w spotkaniach z klientami
  • poszukiwanie nowych partnerów biznesowych i utrzymywanie relacji z obecnymi partnerami

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (średnie lub wyższe techniczne)
  • min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w samodzielnym przygotowaniu kosztorysów
  • umiejętność czytania specyfikacji i dokumentacji technicznych
  • znajomość oprogramowania AutoCAD i Norma
  • umiejętność dobrej organizacji czasu pracy, odpowiedzialność
  • zaangażowanie i chęć do podejmowania inicjatyw
  • Dodatkowymi atutami będą:
    • znajomość zasad obowiązujących w przetargach niepublicznych i publicznych
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie (i system premiowy)
  • możliwość rozwoju oraz zdobywania wiedzy w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie grupowe
  • przyjazną atmosferę pracy