Aktualności

ELEMONT SHOWTRUCK

ELEMONT SHOWTRUCK

Spotkanie ze studentami Politechniki Opolskiej


⚡ Nic tak nie dodaje energii do działania jak spotkanie ze studentami Politechniki Opolskiej zainteresowanymi najnowocześniejszymi rozwiązaniami z obszaru automatyki!

Tym razem, przy współpracy z Endress+Hauser, mieliśmy okazję pokazać studentom Politechniki Opolskiej Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki wystawę showtruck i porozmawiać o praktycznych aspektach automatyki przemysłowej.

Na zwiedzających wystawę studentów czekał doradca techniczny oraz specjaliści w zakresie pomiaru przepływu, poziomu, ciśnienia, temperatury i analizy fizykochemicznej, z którymi można było przedyskutować zagadnienia dotyczące aplikacji pomiarowych.

Rafał Tarnogrodzki i Jakub Kwiatkowski, reprezentujący nasz dział AKPiA, z zaangażowaniem odpowiadali na pytania studentów, opowiadali o wyzwaniach stojących przed osobami wiążącymi swoją przyszłość z automatyką i zachęcali ich do odważnego testowania prezentowanych modeli sprzętu. Rafał Tarnogrodzki również przeprowadził wykład pt. „Automatyka przemysłowa w praktyce”, realizowany w ramach Akademii Rozwoju Przedsiębiorczości.

⚙️ Podczas spotkania znalazła się także przestrzeń do rozmów o budowaniu swojej kariery zawodowej razem z naszą firmą – dzięki programom praktyk absolwenckich i pracy w Elemont Sp z o.o.

#ZasilElemont 

« powrót